Godziny Urzędowania

GODZINY URZĘDOWANIA
PROKURATURY OKRĘGOWEJ I REJONOWEJ


PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 7.00  – 15.00 oraz 15.30 -19.30


Interesanci są przyjmowani w godzinach
urzędowania prokuratury od 9.00 do 13.00

W sprawach skarg i wniosków od obywateli przyjmują

PROKURATOR OKRĘGOWY (pok.66)

PROKURATOR REJONOWY (pok.25)

PONIEDZIAŁEK 10.00 – 12.00

ŚRODA 15.30 – 17.00


WYCIĄG Z WEWNĘTRZNEGO REGULAMINU
BEZPIECZEŃSTWA I PORZĄDKU
W PROKURATURZE OKRĘGOWEJ I REJONOWEJ
W SŁUPSKU

§4

Zabrania się wnoszenia na teren prokuratury broni palnej, gazowej i białej oraz, niebezpiecznych narzędzi, materiałów niebezpiecznych i wybuchowych oraz miotaczy gazowych i paralizatorów, a także alkoholu.

§6

Każda osoba, której została wydana przepustka zobowiązana jest poddać się kontroli dyżurnego funkcjonariusza ochrony poprzez bramowy detektor metali, a w razie potrzeby poprzez zbadanie ręcznym wykrywaczem metali.

W przypadku stwierdzenia, że osoba sprawdzana stara się wnieść na teren prokuratury przedmioty, o których mowa w §4, a nie ma do tego uprawnień, należy daną osobę natychmiast zatrzymać, stosując w razie potrzeby środki przymusu bezpośredniego, a następnie wezwać policję i przekazać im zatrzymanego. Na teren prokuratury, broń palną, mogą wnosić wyłącznie funkcjonariusze Policji i osoby wykonujące czynności służbowe, posiadające odpowiednie zezwolenia na podstawie odrębnych przepisów.

Podstawa
Zarządzenie Nr 53/08
Prokuratura Okręgowa w Słupsku
Z dnia 21 października 2008

Serwis Prokuratury Okręgowej w Słupsku używa plików cookies. W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ustawić prawa dostępu i przechowywania tych plików. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmian ustawień przeglądarki dobrowolnie akceptujesz zapisywanie plików cookies.
POLITYKA PRYWATNOŚCI