Informacja dla osób niepełnosprawnych

Informacja dla osób z niepełnosprawnością ruchową dotycząca rozwiązań architektoniczno – budowlanych w budynkach prokuratur okręgu słupskiego

Informacja dla osób niepełnosprawnych


Raport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego za rok 2020:

PO Słupsk

PR Bytów

PR Chojnice

PR Człuchów

PR Lębork

PR Miastko

PR Słupsk


Prokuratura Okręgowa w Słupsku

Budynek prokuratury posiada podjazd umożliwiający osobom niepełnosprawnym dojazd na parter oraz windę umożliwiającą dojazd na wszystkie piętra. Ponadto na pierwszym piętrze budynku znajduje się toaleta dla osób z niepełnosprawnościami. W razie konieczności pracownik ochrony udzieli informacji i powiadomi odpowiedniego pracownika prokuratury, który udzieli wsparcia na terenie tut. jednostki. Kontakt pod nr tel. 59 84 45 365.

Prokuratura Rejonowa w Słupsku

Budynek przystosowany jak w Prokuraturze Okręgowej w Słupsku.  Kontakt pod nr tel.
59 84 45 328. Wyznaczona osoba udzieli wsparcia.

Prokuratura Rejonowa w Lęborku

Prokuratura Rejonowa posiadająca siedzibę w budynku Sądu Rejonowego w Lęborku (Zamek Krzyżacki z XIV), który nie posiada żadnych udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Pracownik prokuratury dostępny pod numerem tel. 59 862 22 73 lub  59 862 25 40 udzieli informacji oraz wsparcia.

Prokuratura Rejonowa w Człuchowie

Prokuratura Rejonowa z siedzibą w budynku Sądu Rejonowego w Człuchowie, posiada  windę z poziomu parkingu, którą można dotrzeć na wszystkie piętra budynku. W razie konieczności wyznaczona osoba udzieli informacji oraz wsparcia pod numerem tel. 59 834 24 22.

Prokuratura Rejonowa w Chojnicach

Prokuratura Rejonowa z siedzibą w budynku Sądu Rejonowego w Chojnicach który jest częściowo przystosowany dla osób niepełnosprawnych. W celu ułatwienia dostępu i poruszania się osób niepełnosprawnych w budynku znajduje się platforma przyschodowa dla osób niepełnosprawnych. (wjazd od strony parkingu po uprzednim kontakcie pod numerem tel. 52 395 28 78 wyznaczona osoba udzieli informacji i wsparcia). Na parterze znajduje się toaleta przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Budynek nie jest przystosowany natomiast od strony architektonicznej dla osób niepełnosprawnych z dysfunkcją wzroku.

Prokuratura Rejonowa w Bytowie

Budynek posiada podjazd z poziomu parkingu na parter do Biura Podawczego. W razie potrzeby po kontakcie pod numerem  tel. 59 822 27 31 wyznaczona osoba udzieli informacji i wsparcia.

Prokuratura Rejonowa w Miastku

Prokuratura Rejonowa z siedzibą w budynku Urzędu Miejskiego Miastko posiadająca podjazd z poziomu parkingu na parter Urzędu. W razie konieczności wyznaczona osoba udzieli informacji oraz wsparcia pod numerem 59 857 25 27.


Serwis Prokuratury Okręgowej w Słupsku używa plików cookies. W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ustawić prawa dostępu i przechowywania tych plików. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmian ustawień przeglądarki dobrowolnie akceptujesz zapisywanie plików cookies.
POLITYKA PRYWATNOŚCI