OGŁOSZENIE O II etapie konkursu NA STAŻ NA asystenta prokuratora w Prokuraturze Rejonowej w Słupsku – PO IV WOS 1111.1.2021

Slupsk, von 26 Februar 2021 r.

PO IV WOS 1111.1.2021

Liste

kandydatów dopuszczonych do II etapu konkursu na stanowisko asystenta prokuratora der Staatsanwaltschaft in Slupsk

Po przeprowadzeniu w dniu 26 lutego 2021r. w siedzibie Prokuratury Okręgowej w Słupsku I etapu konkursu na stanowisko asystenta prokuratora w Prokuraturze Rejonowej w Słupsku, to jest selekcji wstępnej zgłoszeń, Komisja Konkursowa stwierdziła, iż spośród osób, które przystąpiły do niniejszego konkursu, Die folgenden Bewerber haben innerhalb dieses Zeitraums eine Reihe von Unterlagen vorgelegt, die zu Einstellungszwecken erforderlich sind, und sie erfüllen die formellen Voraussetzungen für diese Stelle,,pl,Stanisławka Izabela,,pl,Szymczak-Budnik Aleksandra,,pl,Warfołomiejew Monika,,pl,Die zweite Phase des Wettbewerbs findet am statt,,pl,in Halle Nr,,pl,Sekretär der Wettbewerbskommission,,pl,Ankläger der Bezirksstaatsanwaltschaft,,pl,Liste der Kandidaten, die zur zweiten Stufe des Auswahlverfahrens als stellvertretender Staatsanwalt in der Staatsanwaltschaft in Słupsk zugelassen wurden,,pl, a tym samym zakwalifikowały się do II etapu konkursu:

 1. Błaszek Patryk,
 2. Bojar Aleksander,
 3. Choińska Magdalena,
 4. Emessaouden Miriam,
 5. Fryd Adam,
 6. Janowski Mateusz,
 7. Janta Lipiński Marek,
 8. Malec Mariusz,
 9. Matejczuk Cezary,
 10. Patalon Anna,
 11. Pawłowski Maciej,
 12. Pielecka Karolina,
 13. Pobłocka Angelika,
 14. Przybylski Adam,
 15. Pyzik-Puzewicz Dorota,
 16. Waszkiel Aleksander,
 17. Wawrzyniak Helena,
 18. Wydra Wojciech.

Drugi etap konkursu będzie polegał na rozwiązaniu zadań testowych obejmujących pytania z zakresu prawa karnego materialnego i procesowego oraz prawa konstytucyjnego wraz z zagadnieniami ustroju sądów i prokuratury, a także na pracy pisemnej na jeden z dwóch tematów z zakresu prawa karnego materialnego i procesowego, vom Kandidaten gewählt; Aufsatz auf dem Lösungsverfahren kazusu vertrauen.

Drugi etap konkursu zostanie przeprowadzony w dniu 09 März 2021 r. bei. 10.00 w Sali Konferencyjnej Prokuratury Okręgowej w Słupsku przy ul. Leszczynski 10.

Sekretarz Komisji Konkursowej

Paweł Wnuk

Prokurator Prokuratury Okręgowej