The message of the District Prosecutor in Slupsk – PO IV WOS 0610. 56 .2017

Slupsk, 4 July 2017,,pl,District Prosecutor's Office in Chojnice looking Wojciech Sokol matter to PR,,pl.

 

PO IV WOS 0610. 56 .2017
PR 1 Ds. 313/17 PR w Słupsku

 

Communication No. 56 /17
(dot. rozboju i znęcania się nad osoba najbliższą)

 

Prokuratura Rejonowa w Słupsku skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 36-letniemu mieszkańcowi gminy Ustka, Arturowi Ch., któremu zarzucono rozbój na swojej konkubinie a także fizyczne i psychiczne znęcanie się nad nią, za co grozi mu kara do 15 years imprisonment.

During the investigation it was found, young 6 marca 2017r. in Slupsk, grożąc obcięciem palca nożem kuchennym zażądał od konkubiny, by wydała mu złoty pierścionek wartości 200zł, który wcześniej otrzymała od swej babci, a następnie zabrał go w celu przywłaszczenia działając na jej szkodę.

Artura Ch. prokurator oskarżył również o to, iż poprzez wszczynanie awantur, wyzywanie słowami obelżywymi, używanie przemocy poprzez uderzenia ręką w głowę i kopanie po całym ciele a także grożeniem użycia noża znęcał się przez okres ok 4 lat nad konkubiną, z którą zamieszkiwał.

Questioned as a suspect in the act of art. 280§ 2kk and Articles. 207§1kk Artur Ch. nie przyznał się do popełnienia tych czynów i złożył wyjaśnienia , które według oskarżyciela zmierzały jedynie do uniknięcia odpowiedzialności karnej.

Artur Ch. Został tymczasowo aresztowany 6 marca 2017r. i w areszcie będzie przebywał co najmniej do 4 July 2017,,pl,District Prosecutor's Office in Chojnice looking Wojciech Sokol matter to PR,,pl. a wcześniej był karany sądownie.

District Attorney in Slupsk
Renata Krzczek-Śniegocka