KONTAKT

Pages

RSS Kanał informacyjny PK

Communication Spokesman – PO I A 060.13. 2016

Slupsk, 27 April 2016.

PO I A 060.13. 2016

 

Communication No. 13 /16

( dot. zmian na stanowiskach kierowniczych)

Announce, iż z dniem 26 kwietnia 2016r. na podstawie decyzji Prokuratora Generalnego funkcję Zastępcy Prokuratora Okręgowego w Słupsku objął prokurator Dariusz Kloc.

Z dniem 25 kwietnia 2016r., również na podstawie decyzji Prokuratora Generalnego zmiany nastąpiły na stanowiskach kierowniczych w niektórych jednostkach organizacyjnych okręgu słupskiego.

W Prokuraturze Rejonowej w Słupsku na stanowisko prokuratora rejonowego zajmowanego dotychczas przez prokuratora Krzysztofa Młynarczyka została powołana prokurator Renata Krzaczek-Śniegocka. Na stanowisko jednego z zastępców prokuratora rejonowego, zajmowanego dotychczas przez prokurator Magdalenę Lewandowską powołano prokurator Justynę Dylewską. Drugim zastępcą prokuratora rejonowego została pełniąca dotychczas tę funkcję – prokurator Sylwia Knapik.

W Prokuraturze Rejonowej w Miastku stanowisko prokuratora rejonowego objął prokurator Michał Krzemianowski, zastępując pełniącą dotychczas te funkcję, prokurator Joannę Kowalską. Natomiast funkcję zastępcy prokuratora rejonowego nadal pełnić będzie prokurator Oskar Krzyżanowski.

Na stanowiska kierownicze w pozostałych jednostkach organizacyjnych okręgu słupskiego powołani zostali z dniem 25 kwietnia 2016r. dotychczas pełniący te funkcję.
Tak więc w Prokuraturze Rejonowej w Lęborku do pełnienia funkcji prokuratora rejonowego powołany został prokurator Patryk Wegner, zaś na stanowisko jego zastępcy – prokurator Dorota Frączak.

Na stanowisko Prokuratora Rejonowego w Chojnicach powołano prokuratora Mirosława Orłowskiego, jego zastępcą nadal pozostaje – prokurator Stanisław Kaszubowski.

W Prokuraturze Rejonowej w Bytowie, na stanowisko prokuratora Rejonowego powołano prokuratora Ryszarda Krzemianowskiego, do pełnienia funkcji jego zastępcy powołano prokurator Małgorzatę Borek .

Na stanowisko Prokuratora Rejonowego w Człuchowie powołano prokuratora Tomasza Klukowskiego, funkcję jego zastępcy powierzono prokuratorowi Jarosławowi Kurowskiemu.

 

Spokesman

Jacek Korycki