Связь МИНИСТЕРСТВО ОКРУЖАЮЩЕЙ СРЕДЫ – PO IV WOS 0610.25.2018

Слупск, из 19 Марка 2018р,,pt,Прокуратура района в Слупске,,pl,в Слупске,,pl,Он регулирует искусство,,pl,Апрель 2018 года,,pl,Прокурор округа,,pl,Марка 2018р,,pt,Прокуратура района в Слупске,,pl,в Слупске,,pl,Он регулирует искусство,,pl,Апрель 2018 года,,pl,Прокурор округа,,pl,Марка 2018р,,pt,Прокуратура района в Слупске,,pl,в Слупске,,pl,Он регулирует искусство,,pl,Апрель 2018 года,,pl,Прокурор округа,,pl.

PO IV WOS 0610.25.2018

 

Сообщение № 25/18
(dotyczy śledztwa Prokuratury Okręgowej w Słupsku w przedmiocie prania brudnych pieniędzy)

 

Prokuratura Okręgowa w Słupsku nadzoruje śledztwo dotyczące tzw. „prania brudnych pieniędzy” w kwocie około 1,5 mln EURO , w związku z którym zarzuty popełnienia przestępstwa przedstawiono dotychczas czterem osobom.

Wobec dwóch występujących w sprawie podejrzanych Sąd Rejonowy w Słupsku zastosował środki zapobiegawcze w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 в 3 месяцев, natomiast wobec dwóch pozostałych zastosowano środki zapobiegawcze o charakterze wolnościowym.

Jedną z powyższych osób podejrzanych, wobec której zastosowano tymczasowe aresztowanie jest jeden z warszawskich adwokatów.

Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest w związku z zawiadomieniem o przestępstwie złożonym przez Generalnego Inspektora Informacji Finansowej w Warszawie.

Sprawa jest rozwojowa, przy czym nie wyłącza się w niej kolejnych zatrzymań.

Пресс-секретарь
Район прокуратура в Слупске

Paweł Wnuk