Komunikat Rzecznika Prasowego – PO IV WOS 0610.3.2019

Słupsk, dnia 14 stycznia 2019r.

PO IV WOS 0610.3.2019

 

Komunikat nr  3/19

(dotyczy zmiany na stanowisku Zastępcy Prokuratora Rejonowego w Słupsku)

 

 

Z dniem 14 stycznia 2019r. Prokurator Generalny powołał Pana prokuratora Marcina Natkańca do pełnienia funkcji Zastępcy Prokuratora Rejonowego w Słupsku, który na niniejszym stawisku zastąpił dotychczasowego zastępcę szefa tej prokuratury, to jest Panią prokurator Sylwię Knapik.

Pani prokurator Sylwia Knapik z dniem 14 stycznia 2019r. w ramach delegacji rozpoczęła natomiast pełnienie obowiązków  prokuratora w Wydziale I Śledczym Prokuratury Okręgowej w Słupsku, gdzie prócz prowadzenia i nadzorowania śledztw  odpowiedzialna będzie także za obrót prawny z zagranicą.

Pan prokurator Marcin Natkaniec aplikację prokuratorską ukończył w Prokuraturze Rejonowej w Słupsku; następnie od listopada 1999r. pracował na stanowisku asesora, a  od listopada 2001r.  na stanowisku prokuratora w Prokuraturze Rejonowej w Słupsku.

W okresie czasu od  sierpnia 2017r. do września 2018r. Pan prokurator Marcin Natkaniec  był także delegowany do Prokuratury Regionalnej w Gdańsku, gdzie prowadził i nadzorował śledztwa o najpoważniejsze przestępstwa o charakterze gospodarczym.

Pani prokurator Sylwia Knapik aplikację prokuratorską ukończyła w Prokuraturze Rejonowej w Słupsku; następnie od października 1997r. pracowała na stanowisku asesora, a  od października 1999r. na stanowisku prokuratora w Prokuraturze Rejonowej w Słupsku.  W okresie czasu od stycznia 2005r. do października 2006r. pracowała także na stanowisku prokuratora w Prokuraturze Rejonowej w Lęborku.

Pani prokurator Sylwia Knapik do Prokuratury Rejonowej w Słupsku powróciła w październiku 2006r., wtedy też objęła ona funkcję Zastępcy Prokuratora Rejonowego w Słupsku, którą nieprzerwanie pełniła do chwili obecnej.

 

Rzecznik Prasowy

Prokuratury Okręgowej w Słupsku

Paweł Wnuk