Statement of the Spokesman - PO IV WOS 0610.65.2018

Slupsk, of 30 November 2018 r.

PO IV WOS 0610.65.2018

Communication No. 65 /18
(dotyczy narażenia 3 letniej dziewczynki przez matkę na niebezpieczeństwo utraty życia)

 

Prokuratura Rejonowa w Człuchowie skierowała do człuchowskiego sądu rejonowego akt oskarżenia przeciwko Annie K. (years 24) w związku z narażeniem swojej 3 letniej córki na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Z ustaleń dochodzenia wynika, iż Anna K. powyżej wskazanego przestępstwa dopuściła się w nocy z 16 to 17 September 2018,,pl,candidates admitted to the second stage of the internship competition,,pl,in the office of the District Prosecutor's Office in Słupsk, 1st stage of the competition,,pl,this is the selection of initial applications for the internship competition for the official position in the District Prosecutor's Office in Chojnice,,pl,that of people,,pl,who have joined this competition,,pl,the following candidates have submitted at that date,,pl,it is to the day,,pl. w miejscowości Łoża koło Czarnego, kiedy to będąc w stanie nietrzeźwości oraz wracając do domu ze spotkania towarzyskiego pozostawiła swoją 3 letnią córkę na cała noc w wózku przy drodze na skraju pobliskiego lasu.

Anna K. będąc przesłuchaną w charakterze podejrzanej przyznała się do popełnienia zarzucanego jej przestępstwa, a następnie złożyła wyjaśnienia, w toku których miedzy innymi wyraziła skruchę w związku ze swoim zachowaniem.

W stosunku do Anny K. nie były stosowane żadne ze środków zapobiegawczych.

Oskarżona nie była wcześniej karana sądownie. Za popełnienie zarzucanego oskarżonej przestępstwa grozi jej kara pozbawienia wolności od 3 m-cy do lat 5.

Spokesman
District Prosecutor's Office in Slupsk

Paweł Wnuk