Lista kandydatów dopuszczonych do II etapu konkursu na staż na stanowisko audytora w Prokuraturze Okręgowej w Słupsku – PO IV WOS 1111.3.2017

Slupsk, of 29 August 2017,,pl,District Prosecutor's Office in Chojnice Adama Hain looking into the matter PR,,pl,District Prosecutor Peter Lucewicz Miastko looking for PR matters Ds.349.2017,,pl.

PO IV WOS 1111.3.2017

 

 

 

List

kandydatów dopuszczonych do II etapu konkursu na staż na stanowisko audytora the Prosecutor's Office in Slupsk

Po przeprowadzeniu w dniu 29 August 2017,,pl,District Prosecutor's Office in Chojnice Adama Hain looking into the matter PR,,pl,District Prosecutor Peter Lucewicz Miastko looking for PR matters Ds.349.2017,,pl. w siedzibie Prokuratury Okręgowej w Słupsku I etapu konkursu na staż na stanowisko audytora w Prokuraturze Okręgowej w Słupsku, to jest selekcji wstępnej zgłoszeń, Komisja Konkursowa stwierdziła, iż do drugiego etapu tego konkursu, zakwalifikowali się następujący kandydaci:

 

  1. Błażejczyk Wojciech,
  2. Ochniowska Małgorzata,
  3. Wilczyńska Iwona.

Drugi etap konkursu polegający na praktycznym sprawdzeniu umiejętności kandydatów w formie pisemnego testu, w szczególności z zakresu finansów publicznych i rachunkowości budżetowej oraz uregulowań prawnych dotyczących sposobu i trybu przeprowadzania audytu wewnętrznego, a także przepisów regulujących ustrój i organizację prokuratury odbędzie się w dniu 08 września 2017r. at. 10.00 w Sali Posiedzeń nr 67 Prokuratury Okręgowej w Słupsku przy ul. Leszczynski 10.

 

Przewodniczący Komisji Konkursowej

Beata Buchwald

Head of Organizational IV-Court


Lista kandydatów dopuszczonych do II etapu konkursu na staż na stanowisko audytora w Prokuraturze Okręgowej w SłupskuPDF document