Rzecznik Prasowy

Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej – Prokurator Paweł Wnuk

Tel.59 844 53 73

Kom. 608 558 144

e-mail: rzecznik@slupsk.po.gov.pl

Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Słupsku nie udziela porad prawnych, nie odpowiada na pytania prawne, nie dokonuje interpretacji przepisów prawa oraz nie przyjmuje skarg i wniosków od interesantów.

Adres poczty e-mail: rzecznik@slupsk.po.gov.pl służy do kierowania zapytań przez dziennikarzy. Telefoniczna informacja o przesłaniu zapytań drogą mailową ułatwi szybkie udzielenie odpowiedzi w okresach nieobecności rzecznika prasowego w siedzibie prokuratury.


KOMUNIKAT

Niniejszym uprzejmie informuję, iż w okresie czasu od dnia 01 sierpnia do dnia 01 września 2020r. Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Słupsku  będzie przebywał na urlopie wypoczynkowym.

W okresie urlopu Rzecznika Prasowego w sprawach prowadzonych przez prokuratury rejonowe okręgu słupskiego informacji prasowych udzielać będą poszczególni Prokuratorzy Rejonowi lub ich Zastępcy, natomiast w sprawach prowadzonych przez Prokuraturę Okręgową w Słupsku  tego rodzaju informacji udzielać będzie począwszy od dnia 04 sierpnia 2020r.  Pan prokurator Dariusz Iwanowicz.

W niniejszym okresie czasu  z  Panem prokuratorem Dariuszem Iwanowiczem  kontakt będzie można nawiązać pod numerem telefonu  +48 059 84 45 347 oraz  +48 507 652 709.

Kontakt mailowy w okresie urlopu wypoczynkowego Rzecznika Prasowego w sprawach prowadzonych przez Prokuraturę Okręgową w Słupsku  będzie można nawiązać jedynie pod adresem e-mail: sekretariat@slupsk.po.gov.pl.

Serwis Prokuratury Okręgowej w Słupsku używa plików cookies. W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ustawić prawa dostępu i przechowywania tych plików. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmian ustawień przeglądarki dobrowolnie akceptujesz zapisywanie plików cookies.
POLITYKA PRYWATNOŚCI