KONTAKT

Strony

RSS Kanał informacyjny PK

Komunikat Rzecznika Prasowego – PO IV WOS 0610.10.2018

Słupsk, dnia 17 stycznia 2018r.

PO IV WOS 0610.10.2018

 

Komunikat nr 10 /18

(dotyczy śmierci nastolatka w Złotowie pod Czerskiem)

 

Na polecenie Prokuratury Rejonowej w Chojnicach, w dniu 16 stycznia 2018r. została przeprowadzona sekcja zwłok Patryka B. (lat. 17), którego zwłoki w dniu 14 stycznia 2018r. zostały odnalezione w rowie melioracyjnym w Złotowie koło Czerska.

Ze wstępnych wyników przeprowadzonej sekcji zwłok Patryka B. wynika, iż bezpośrednią przyczyną śmierci nastolatka było utoniecie, przy czym biegły nie stwierdził na jego ciele takiego rodzaju obrażeń, które wskazywałyby na przestępne spowodowanie śmierci wyżej wymienionego oraz nie stwierdził, iż do jego śmierci doszło przy udziale osób trzecich.

W powyższej sprawie Prokuratura Rejonowa w Chojnicach prowadzi śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci, w którym to obecnie oczekuje się na wyniki badań krwi nastolatka na zawartość alkoholu oraz narkotyków; powyższe badania zostały zlecone Zakładowi Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku.

 

Rzecznik Prasowy

Prokuratury Okręgowej w Słupsku

 Paweł Wnuk

 

Serwis Prokuratury Okręgowej w Słupsku używa plików cookies. W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ustawić prawa dostępu i przechowywania tych plików. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmian ustawień przeglądarki dobrowolnie akceptujesz zapisywanie plików cookies.
POLITYKA PRYWATNOŚCI