Связь МИНИСТЕРСТВО ОКРУЖАЮЩЕЙ СРЕДЫ – PO IV WOS 0610.5.2018

Слупск, из 09 Январь 2018,,pl,выходной день с работы в день,,pl,Кэтрин Wise /,,pl,Январь 2018,,pl,выходной день с работы в день,,pl,Кэтрин Wise /,,pl,Январь 2018,,pl,выходной день с работы в день,,pl,Кэтрин Wise /,,pl.

PO IV WOS 0610.5.2018

Сообщение № 5/18

(dotyczy ugodzenia nożem w Gąbinie)

 

Prokuratura Rejonowa w Słupsku przedstawiła Piotrowi S. (лет 34) zarzut popełnienia przestępstwa polegający na spowodowaniu, poprzez pchniecie scyzorykiem Marcina W. (лет 30) w okolice pachową po stronie lewej klatki piersiowej, ciężki uszczerbek na jego zdrowiu w postaci dwóch ran kłutych z odmą opłucnową stanowiący długotrwałą chorobę realnie zagrażającą życiu pokrzywdzonego.

Для события, имело место на 06 Январь 2018,,pl,выходной день с работы в день,,pl,Кэтрин Wise /,,pl,Январь 2018,,pl,выходной день с работы в день,,pl,Кэтрин Wise /,,pl,Январь 2018,,pl,выходной день с работы в день,,pl,Кэтрин Wise /,,pl. w Gąbinie około godziny 21.00 w pobliżu jednego ze sklepów spożywczych podczas sprzeczki pomiędzy w/w mężczyznami, której tłem była zazdrość o dziewczynę jednego z nich. Obaj mężczyźni w chwili zdarzenia znajdowali się pod wpływem alkoholu.

W wyniku natychmiastowej akcji policji Piotr S. został zatrzymany do dyspozycji prokuratora jeszcze tego samego dnia, natomiast Marcin W. niezwłocznie został przez pogotowie ratunkowe przewieziony do słupskiego szpitala, gdzie została mu udzielona niezbędna pomoc lekarska.

Przesłuchany w charakterze podejrzanego Piotr S. przyznał się do popełnienia zarzucanego mu przestępstwa, natomiast w toku złożonych wyjaśnień wyraził skruchę żałując swojego zachowania.

Po przesłuchaniu Piotra S. przez prokuratora zdecydowano o zastosowaniu wobec niego dozoru policji wraz z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego na odległość do 50 м.

Piotr S. był wcześniej karany sądownie, natomiast za popełnienie zarzucanego przestępstwa spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Śledztwo w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Słupsku.

 

Пресс-секретарь

Район прокуратура в Слупске

Paweł Wnuk