KONTAKT

Strony

RSS Kanał informacyjny PK

Komunikat Rzecznika Prasowego – PO IV WOS 0610.8.2019

Słupsk, dnia 13 lutego 2019 r.

PO IV WOS 0610.8.2019

 

Komunikat nr 8/19
(dotyczy Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem)

 

Uprzejmie informuję, że w dniach 18-24 lutego 2019r. w jednostkach prokuratury okręgu słupskiego, to jest w Prokuraturze Okręgowej w Słupsku oraz w Prokuraturach Rejonowych w Słupsku, Lęborku, Chojnicach, Miastku, Bytowie i Człuchowie, wzorem lat ubiegłych zostanie przeprowadzona akcja pod tytułem: „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”.

W ramach niniejszej akcji, we wszystkich wskazanych powyżej jednostkach prokuratury, wyznaczeni do tego prokuratorzy będą udzielać porad prawnych osobom pokrzywdzonym przestępstwem oraz osobom, które czują się osobami pokrzywdzonymi.

Porady prawne będą udzielane w godzinach 9.00-15.00, natomiast nazwiska konkretnych prokuratorów, którzy będą udzielali porad prawnych zostaną zamieszczone na tablicach informacyjnych poszczególnych jednostek prokuratury.

 

Rzecznik Prasowy
Paweł Wnuk

Serwis Prokuratury Okręgowej w Słupsku używa plików cookies. W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ustawić prawa dostępu i przechowywania tych plików. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmian ustawień przeglądarki dobrowolnie akceptujesz zapisywanie plików cookies.
POLITYKA PRYWATNOŚCI